Rytiersky rád sv. Gorazda"Budúcnosť bude patriť tomu, kto prinesie svetu najväčšiu nádej"

3D srdiečka z lásky

Publikované 16.05.2017 v 09:15 v kategórii Výchovno-vzdelávacie aktivity, prečítané: 85x

Zdá sa mi, že uplynula polovica prázdnin... Počas sviatkov 1.5. a 8.5. sme si mohli všetci oddýchnuť a načerpať novú silu do našich stretnutí a aktivít s deťmi. 

A nakoľko bol v nedeľu Deň matiek, museli sme sa i my naň sústrediť. Vystúpenie sa žiaľ nekonalo, no každé dieťa si pre tú svoju maminu vyrobilo obrázok. Nie však celkom tradičný. Keďže sme už všetci dosť veľkí, vyskúšali sme 3D aktivitku. Každý človiečik si obkreslil tú svoju vlastnú ruku a dokreslil vlastné srdiečko z lásky, ktoré daruje svojej maminke. Dokresliť tieto dve veci v podobe 3D čiar už bola pre deti hra a zábava. Také precízne práce, aké vykukli z výkresov, by ste však ťažko hľadali i medzi dospelými. Každému sa obraz veľmi podaril.

Tento deň však bol výnimočný i tým, že sme mali vzácnu návštevu troch súrodencov, ktorí sa k nám po prvý krát pridajú počas plánovaných aktivít. Deti sú super, odvážne a milé. Už teraz sa tešíme na našu stále konkrétnejšie sa rysujúcu skupinku prázdninárov :-)

Na záver sa deti zahrali na dvore, ponaháňali sa s penovými tyčami, takže ponaťahovali svoje nôžky, popreskakovali cez lano a patrične sa unavili, takže dúfame, že v noci sa im dobre spalo :-) No spánok nás na budúci týždeň nečaká – ideme na nácvik na blížiacu sa Noc kostolov!

Komentáre

Celkom 0 kometárov

 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?