Rytiersky rád sv. Gorazda"Budúcnosť bude patriť tomu, kto prinesie svetu najväčšiu nádej"

Ako sme maľovali na chodník

Publikované 21.05.2015 v 14:31 v kategórii Naše projekty, prečítané: 216x

Po takmer týždni sme dokončili maľovanie na chodníku na Čajkovského ulici. Veľmi nás tešil záujem okoloidúcich, ktorí sa zastavovali a čítali citáty, tiež malé deti si odskúšali aj hádanky a hry a poskakovali veselo okolo malieb.
Hneď prvý deň keď sme začali maľovať sme strašne zmokli a tŕpli sme pod stromami, že či na chodníku nezostanú len stekance, no záťažovú skúšku chodník obstál a my sme veselo pokračovali ďalej :)
Okrem malých detí a ich rodičov chodník zaujal aj starších ľudí, okrem iných aj dvoch dôchodcov, ktorí nám s radosťou povedali, že už teraz sa tešia, že ich prechádzky budú spestrené o naše obrázky. Rovnako texty sa všetkým páčili, ktoré sú upriamené predovšetkým na rodinu, úctu voči deťom, rodičom a manželom navzájom. Práve táto téma je v súčasnosti veľmi aktuálna, tak sme radi, že cez tento projekt sa nám podarí propagovať aj myšlienku rodinných hodnôt vďaka ktorým spoločnosť môže byť zdravá a dobre fungovať.
Nasledujúce dni upresníme termín konania "kolaudácie chodníka", na ktorú bude pozvaná MŠ Čajkovského a ľudia z celej Nitry. Podujatie bude sprevádzané divadielkom, hrami a chystáme aj prekvapenie :)

 
 
 Komentáre

Celkom 0 kometárov

 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?