Rytiersky rád sv. Gorazda"Budúcnosť bude patriť tomu, kto prinesie svetu najväčšiu nádej"

Angličtina, motýle a opice

Publikované 10.02.2016 v 09:23 v kategórii Výchovno-vzdelávacie aktivity, prečítané: 107x

Deti sa tento utorok stretli s našou už pani učiteľkou angličtiny Kikou. Zopakovali si svoju učením i hrami nadobudnutú slovnú zásobu. Nakoľko však Kike povinnosti nedovoľujú naďalej vyučovať naše deti, musíme sa s ňou rozlúčiť. Veríme ale, že sa budeme i naďalej stretávať a tešiť sa zo životných zmien, ktoré nás postretnú. Preto sa našťastie nelúčime celkom.

Kike želáme v mene celého kolektívu RRSvG a jeho detí, aby sa jej darilo a aby bola vždy šťastná. Ďakujeme jej za všetok čas, energiu a elán, s ktorými sa každý deň pustila do práce s deťmi!

Potom sme v rámci tvorivých dielní poskladali kopec motýľov z obrúskov. Deti tak domov priniesli pekné dekorácie, ktoré môžu inšpirovať ich maminky k tvoreniu ozdôb na Veľkú noc, či o niekoľko týždňov prichádzajúce jarné obdobie.

Na výchove k rytierstvu si deti vypočuli príbeh o opici, ktorá si nechcela plniť svoje povinnosti. Aby si deti lepšie uvedomili význam rozprávky, sami sa zahrali na malé opice. Táto hra ich tak chytila za srdce, že ešte v bránke sa niektorí so svojou rolou nevedeli rozlúčiť:-) Tak sa naše stretnutie nakoniec skončilo veselo.


Komentáre

Celkom 0 kometárov

 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?