Rytiersky rád sv. Gorazda"Budúcnosť bude patriť tomu, kto prinesie svetu najväčšiu nádej"

Dni otvorených dverí

Publikované 21.08.2014 v 15:19 v kategórii Novinky, prečítané: 213x

Každý pondelok - september 2014
Pozývame vás na Dni Otvorených Dverí 2014 počas ktorých sa spolu s vašimi deťmi môžete oboznámiť s voľnočasovými a vzdelávacími aktivitami pre školský rok 2014/2015. Každý pondelok v mesiaci september v čase od 10.00 - 17.00 hod. sa budete môcť porozprávať s lektorkami a animátorkami jednotlivých krúžkov, dozvedieť sa o konkrétnejšom priebehu vyučovacieho procesu. Deti sa môžu zapojiť do Tvorivých dielní, ktoré slúžia na rozvoj kreativity a fantázie alebo do novootvoreného krúžku Výchova k rytierstvu, ktorá má cieľ vychovávať deti a mládež k uvedomelému spôsobu životu, morálnym hodnotám. Naučia sa aj základy šermu. 
Nový krúžok v rámci vzdelávacích aktivít bude aj výučba anglického jazyka a japončiny. Deti, mládež alebo aj dospelí si budú môcť vybrať medzi individuálnymi alebo skupinovými hodinami jazyka akou aj úroveň.
Dramatický krúžok je zameraný na rozvoj hereckých zručností ale aj jazykových, nakoľko niektoré predstavenia budú aj v anglickom jazyku. Ďalej si môžete vybrať aj hodiny hry na klavír, ktoré budú prebiehať v dohodnutom čase s lektorkou.
Všetci ste srdečne vítaní! 

Komentáre

Celkom 0 kometárov

 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?