Rytiersky rád sv. Gorazda"Budúcnosť bude patriť tomu, kto prinesie svetu najväčšiu nádej"

Harmonické stromy :-)

Publikované 24.05.2017 v 08:46 v kategórii Výchovno-vzdelávacie aktivity, prečítané: 74x

Naše stretko sme začali opäť klasicky – rozhovorom. O čom však? Viete, vy dospelí, že sa v meste Nitra blížia Dni zdravia? Naša organizácia medzi inými tiež podala projekt na Mesto a ten bol podporený. Už druhý rok sa tak môžeme zapojiť do podpory diskusií o zdraví. A práve o tomto sme sa s deťmi rozprávali. 

A keďže pre zdravie potrebujeme i čistý a svieži vzduch, ktorý nám dávajú i stromy vďaka svojim listom, našli sme si výtvarnú techniku plnú prekvapení – ako to len dopadne :-) Deti si namaľovali alebo nalepili kmeň a konáre stromu a potom zobrali alobal, ktorý dôkladne pokrčili. Tento máčali do akrilových farieb a obtláčali na papier. Vyšli im z toho krásne farebné listy.

Keďže sme i tento týždeň dostali zas inú návštevu „letných“ detí, mali sme všetci radosť z hier, ktoré potom nasledovali – či už klasická naháňačka alebo milované skákanie cez lano :-)

Na záver by sme Vás všetkých radi pozvali na Dni zdravia, ktoré sa u nás uskutočnia vo štvrtok 25.5.2017 od 13,00 hod. – 16,00 hod. Ich súčasťou bude prednáška na tému prevencie negatívneho sociálneho správania Sloboda a (alebo) zodpovednosť a muzikoterapia spolu s arteterapiou. Budete si môcť zharmonizovať ducha, dušu a myseľ, zrelaxovať sa, vyskúšať netradičné hudobné nástroje, odreagovať sa pri maľbe na plátno a vyskúšať niečo zo zdravej výživy. 

Všetci ste srdečne vítaní!

Komentáre

Celkom 0 kometárov

 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?