Rytiersky rád sv. Gorazda"Budúcnosť bude patriť tomu, kto prinesie svetu najväčšiu nádej"

Herecký mikrobus, cesta do Nitrianskej Stredy a snehuliaci :-)

Publikované 04.01.2017 v 19:24 v kategórii Výchovno-vzdelávacie aktivity, prečítané: 98x

Síce sú ešte prázdniny, no my sme si objednali „herecký mikrobus“ a vydali sme sa na cestu do Nitrianskej Stredy, kam nás v spolupráci so Starokatolíckou cirkvou na Slovensku pozvali zamestnanci zariadenia pre seniorov Pokoj a zdravie n.o. :-)

Samozrejme sme si najskôr stihli užiť zimný čas. Deti pred odchodom postavili na dvore pri klubovni štyroch krásnych snehuliakov s metlami a čiapkami ako sa patrí :-)="msonormal">
 

Potom nás pán šofér spoločnosti Gapal tour bezpečne priviezol až pred prah zariadenia pre seniorov Pokoj a zdravie n.o. v Nitrianskej Strede.

 

Tu sme v šatni zanechali trému a ako malí profesionáli sa deti postavili pred tváre zvedavých deduškov a babičiek. Diváci spolu s nami spievali, i sa zasmiali a zatlieskali našim hercom. Predstavenie bolo milé a urobilo radosť nielen dôchodcom, ale i deťom, ktoré mali dobrý pocit z pekne odvedenej práce. Na záver sme si urobili spoločnú fotku a deti dostali krásnu a sladkú odmenu, za ktorú ešte raz ďakujeme pracovníkom Pokoja a zdravia :-)

Cesta domov bola plná rozhovorov o už skoro uplynulých prázdninách a plánoch v novom roku 2017. A tak Vás všetkých pozývame medzi nás – prídite sa na nás pozrieť a pridajte sa k našim aktivitám, ktoré na nás netrpezlivo čakajú :-)

="msonormal">

Komentáre

Celkom 0 kometárov

 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?