Rytiersky rád sv. Gorazda"Budúcnosť bude patriť tomu, kto prinesie svetu najväčšiu nádej"

Komorný orchester ZOE a my

Publikované 14.05.2019 v 10:50 v kategórii Naše projekty, prečítané: 20x

Pred časom sme sa dozvedeli úžasnú správu – náš projekt Pre-ži(vot) vďaka Vám získal finančnú podporu. Po teoretickej časti práce prichádza napokon rad na jej praktickú stránku.

Keďže sa v rámci projektu sústreďujeme na prácu s deťmi, mládežou, dobrovoľníkmi, rodinami i spolupracujúcimi organizáciami, náš harmonogram zatiaľ vyzerá v samotnom začiatku realizácie Pre-ži(vot) takto:

Po úvodnom stretnutí s dobrovoľníkmi, ktoré sa konalo 9.4.2019, sme dňa 13.5.2019 mali to šťastie byť súčasťou ďalšieho stretnutia – stretnutia s pánom huslistom Samuelom Miklášom, ktorý je telom i dušou členom hudobného telesa – komorného orchestra ZOE https://www.orchesterzoe.eu/. Po čase hľadania sme sa rozhodli osloviť práve týchto hudobníkov, nakoľko ich práca je krásna, repertoár bohatý a niektorí z umelcov pochádzajú z Nitry a jej okolia. Milé na tejto udalosti sa ukázalo i to, že hrou v parku vlastne plníme tajný sen nielen nás ako Rytierskeho rádu sv. Gorazda, ale i samotného Sama :-) Tešíme sa na spoluprácu :-) 


Komentáre

Celkom 0 kometárov

 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?