Rytiersky rád sv. Gorazda"Budúcnosť bude patriť tomu, kto prinesie svetu najväčšiu nádej"

Luk a šípy

Publikované 11.10.2016 v 14:07 v kategórii Výchovno-vzdelávacie aktivity, prečítané: 155x

My sme to teda dnes rozbalili! Pre deti sme pripravili super prekvapenie – mali sa začať učiť strieľať z luku. Nič však nie je zadarmo a ako by to vyzeralo bez práce a zábavy predtým? Rozhodli sme sa, že je na čase šupnúť sa do kostýmov a naše nacvičovanie Pšeničného klasu posunúť na ďalšiu úroveň. 

Ach áno, našli sa malí protestanti, ktorí sa nechceli prezliekať, ale nakoniec sa to zapáčilo všetkým a naše divadelné pásmo zahrali pár krát a to celkom pekne.

 

Deti si v rámci hry dokonca zahrajú i na hudobné nástroje – flauty a gitaru. Keď už budeme celkom pripravení, určite Vás všetkých na predstavenie pozveme :-) Verte, je na čo sa tešiť.

A keďže sme mali krásny kultúrny zážitok, odmena našich drobcov neminula – streľba z luku bola pre všetkých viac menej novou skúsenosťou. Po oboznámení sa so všetkými bezpečnostnými opatreniami začal rytier Richard deti učiť. Verte neverte, všetky nakoniec trafili terč a mali z toho ohromnú radosť. Domov odchádzali naplnení novými zážitkami a už teraz sa tešíme, čo bude nabudúce.

Komentáre

Celkom 0 kometárov

 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?