Rytiersky rád sv. Gorazda"Budúcnosť bude patriť tomu, kto prinesie svetu najväčšiu nádej"

Možnosť zapojenia sa do nášho projektu!

Publikované 10.03.2015 v 15:43 v kategórii Naše projekty, prečítané: 188x

Cestou necestou vždy s úsmevom! Projekt bol podporený Klubom darcov, Nitrianska komunitná nadácia
Všetkých záujemcov, dobrovoľníkov, kreatívnych ľudí, by sme radi oslovili s možnosťou zapojenia sa do projektu Cestou necestou vždy s úsmevom!, ktorý bol schválený Klubom darcov v Nitre. 
Momentálne pracujeme na návrhoch obrázkov, ich rozmiestnení v rámci chodníka a tiež aj doladení výchovno-vzdelávacieho efektu cez hry, hádanky a citáty, ktoré budú súčasťou maľby na chodník. 
Rovnako tak v najbližších dňoch už začneme s nákupom materiálu ako farieb, štetcov a iných pomôcok pre realizáciu projektu. 
Takže naša výzva znie: 
1. Hľadáme šikovných výtvarníkov, sprejerov, grafiťákov či iných umelecky založených ľudí pre realizovanie maľby na chodník. Vytvoríme poradný tím, ktorý bude rozhodovať o estetickej stránke maľby.
2. Hľadáme 5 dobrovoľníkov na vytvorenie tímu , ktorý sa bude spolupodieľať na vytvorení obsahu podujatia "kolaudácie chodníka" a zároveň sa podujatia aktívne zúčastní.
3. Hľadáme moderátora záverečného podujatia, na ktoré bude pozvaná MŠ Čajkovského, miestna televízia, novinári a v neposlednom rade aj členovia Klubu darcov Nitra :)

Komentáre

Celkom 0 kometárov

 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?