Rytiersky rád sv. Gorazda"Budúcnosť bude patriť tomu, kto prinesie svetu najväčšiu nádej"

Podporený projekt - "Mami, oci, chcem byť rytier!"

Publikované 13.06.2014 v 10:08 v kategórii Naše projekty, prečítané: 242x

Radi by sme sa podelili s Vami o radostnú správu. Nadácia Orange vybrala náš projekt "Mami, oci, chcem byť rytier!" a podporí ho sumou určenou na jeho realizáciu. 
Anotácia projektu:
"Mami, oci, chcem byť rytier!" je projekt zameraný nielen na deti a mládež, ale aj na staršiu generáciu. Jeho účelom je nadviazať medzigeneračnú komunikáciu a pochopiť jednotlivé vekové skupiny. Spoločnou prácou počas upratovacích akcií pri Svoradovej jaskyni a Dražovskom kostolíku sa docieli nielen lepšie životné prostredie, ale vytvorí sa aj priestor pre spoločné rozhovory medzi generáciami. Počas stretnutí sa dobrovoľníci budú môcť aktívne zapojiť do vytvorenia projektu s témou zlepšenia svojho regiónu. Vybraný projekt bude môcť byť v nasledujúcich mesiacoch aj zrealizovaný. Účastníci sa naučia projektovo myslieť, vyjadriť svoj názor, podeliť sa o svoje nápady a dokonca ich aj uskutočniť.

Plánovaný začiatok realizácie projektu je 1.7. 2014. O jeho priebehu a aktivitách vás budeme dostatočne včas informovať, aby ste sa mohli zapojiť aj vy a sebarealizovať sa aj v ďalších záležitostiach spätých s projektom.

Info o projekte podporenom Nadáciou Orange:
https://www.nadaciaorange.sk/media/files/podporen%C3%A9_projekty_spvr_2014_s_anotaciou.pdf

Komentáre

Celkom 0 kometárov

 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?