Rytiersky rád sv. Gorazda"Budúcnosť bude patriť tomu, kto prinesie svetu najväčšiu nádej"

Posledný nácvik a Noc kostolov

Publikované 08.06.2016 v 10:29 v kategórii Výchovno-vzdelávacie aktivity, prečítané: 119x

Dnešný deň bol posledný pred vystúpením detí pri príležitosti Noci kostolov. Preto sa tvorivé dielne odohrávali v duchu príprav na toto podujatie. Spoločne sme vytvorili meganástenku výtvarných prác, správ a fotografií z našej činnosti a vzorky hier, ktoré sme spoločne počas roka hrali. Deti pomáhali motať pavučinu nástenky a potom sa s chuťou vrhli na lopty, ktoré nám ku Dňu detí darovala sestrička Ivetka. Zahrali si tak volejbal i basketbal. Ich tvorivosť nemá hraníc, pretože koše na basketbal nemáme a oni si navzájom pomohli a pri tom boli k sebe navzájom veľmi ohľaduplní a citliví. Vidíme, že za ten školský rok spoločne vytvorili krásne kamarátske spoločenstvo, v ktorom je radosť pracovať i zabávať sa.

Po vlastných hrách sme si ešte zahrali i hry pripravené – Pohni zadkom a Tri kruhy. Samotné názvy hier znejú lákavo a ich prevedenia bolo smiešne nielen deťom, ale i nám dospelým.

Na záver si deti zopakovali pásmo piesní a básní, s ktorým v piatok o 19,00 hod. vystúpia pred verejnosťou –

a týmto Vás všetkých pozývame, aby ste si prišli pozrieť toto milé vystúpenie i spomínané práce detí. Všetci ste srdečne vítaní!

Komentáre

Celkom 0 kometárov

 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?