Rytiersky rád sv. Gorazda"Budúcnosť bude patriť tomu, kto prinesie svetu najväčšiu nádej"

Srdce na dlani

Publikované 05.02.2020 v 10:00 v kategórii Dobrovoľníctvo, prečítané: 72x

Dňa 29.1.2020 sa v Synagóge v Nitre konala milá akcia s názvom Srdce na dlani pod záštitou centra dobrovoľníctva a Mesta Nitra. Jedná sa o oceňovanie práce dobrovoľníkov.

Medzi nominovanými v kategórii Dobrovoľník/čka v oblasti práce s deťmi a mládežou sa tento rok objavila vďaka rodine Fiebigových – ktorým zo srdca ďakujeme za podporu a pochvalu :-) – naša dobrovoľníčka Anička Záhradníková.

Prinášame vám slová oceňujúce jej prácu: Anna Záhradníková je súčasťou občianskeho združenia Rytiersky rád sv. Gorazda, ktoré zabezpečuje voľnočasové aktivity pre deti najmä zo sociálne slabších rodín. Podieľa sa na letnom detskom tábore, tvorivých dielňach, kultúrnych a spoločenských akciách pre deti a mládež. Vytvára tak pre tieto deti nielen zázemie, ale aj aktívny program, počas ktorého majú možnosť získať plnohodnotné zážitky a tráviť svoj čas zmysluplne. Okrem toho sa venuje pomoci rodinám, ktoré to najviac potrebujú. Organizuje pre nich zbierky oblečenia a inej materiálnej ako aj finančnej pomoci, či vianočné pečenie, na ktoré zabezpečuje suroviny.

Anička prijala z rúk primátora mesta Nitry Mareka Hattasa krásnu ružu a poďakovanie za jej obetavú prácu. Sme na ňu veľmi hrdí a želáme jej veľa síl, lásky a radosti v práci s našimi veľkými i malými drobcami :-)

Zároveň nás veľmi teší, že si verejnosť všíma prácu našich dobrovoľníkov a našej organizácie a oceňuje ju. Je to veľkým povzbudením v našej práci a motiváciou vykonávať ju so srdcom na dlani :-)

Komentáre

Celkom 0 kometárov

 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?