Rytiersky rád sv. Gorazda"Budúcnosť bude patriť tomu, kto prinesie svetu najväčšiu nádej"

Tvorivé dielne pre deti a mládež

Publikované 18.02.2014 v 11:04 v kategórii Výchovno-vzdelávacie aktivity, prečítané: 186x

Deti sú našou budúcnosťou a tak najlepšou investíciou pre nás sú prave ony. Každý pondelok sa stretávame v priestoroch Rytierskeho rádu sv. Gorazda s deťmi rôznych vekových kategórií a rozvíjame kreatívnosť detskej fantázie pomocou využitia výtvarnej, dramatickej a hudobnej aktivity. V rámci vnútorných projektov realizujeme nápady, ktorým sa tešia i rodičia detí, ktorí sa môžu tiež spolupodialať.

V letných mesiacoch organizujeme denné tábory, ktoré zabezpečia vášmu dieťatku celodenný dozor, pričom má dodržaný pravidelný režim, športové aktivity, tvorivé dielne, hry, prípadne i kino, divadlo a iné kultúrne vyžitie.

Nakoľko dôraz kladieme na výchovu deti a mládeže, tak ani tu nemôže chýbať vedenie dieťaťa k zodpovednosti, láske voči blížnym a uvedomenie si potreby rodiny založenej na správnom hodnotovom rebríčku.

V súčasnosti plánujeme naše aktivity rozšíriť o jazykovú výučbu, ktorá bude umožnená každému bez ohľadu na sociálne zázemie. Uvítame každého, kto bude mať záujem naučiť sa anglický jazyk, či už základy alebo si zvýšiť prostredníctvom kurzu kvalifikáciu. 

Komentáre

Celkom 0 kometárov

 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?