Rytiersky rád sv. Gorazda"Budúcnosť bude patriť tomu, kto prinesie svetu najväčšiu nádej"

Zdravíme všetkých oddýchnutých i tých menej oddýchnutých po prázdninách!

Publikované 03.09.2015 v 17:29 v kategórii Výchovno-vzdelávacie aktivity, prečítané: 157x

Chceli by sme Vás i tento školský rok pozvať na naše výchovno-vzdelávacie a voľnočasové aktivity  Stretávať sa budeme každý utorok od 14,30 hod. do 17,00 hod.

Čo budeme podnikať?

Na krúžku anglického jazyka si vykopeme alebo pre pokročilých prehĺbime základy angličtiny formou hier, učenia zábavnou formou, veď v škole už bez toho dostávame všetci zabrať.

Na dramatickom krúžku si vyskúšame silu hlasiviek a pamäte pri nácvikoch piesní (slovenských, českých i anglických) i básní, ktoré potom odprezentujeme v rôznych sociálnych zariadeniach, kde sa pokúsime urobiť svojou snahou radosť svojmu okoliu. Milý pohľad poslucháča a jeho potlesk nám bude tým najväčším bohatstvom, ktoré môžeme získať so skvelým pocitom v duši, že sme niekomu druhému – často krát celý deň opustenému človeku – urobili radosť.

Na výchove k rytierstvu sa tento rok pozrieme na zúbok rodine – jej hodnotám, morálnym zásadám, ktoré nás niekedy vedome, inokedy podvedome sprevádzajú každý deň doma – alebo by mali, pozrieme sa na správne fungujúce vzťahy... – samozrejme hravooo!

A na krúžku šikovných ručičiek – našich tvorivkách si precvičíme pršteky, hlavičky plné nápadov a veríme, že svojimi výtvormi urobíme radosť i svojim blízkym, ktorým svoje výtvory môžeme podarovať pri rôznych príležitostiach.

A samozrejme nás čakajú významné dni ako sú Mikulášska nádielka, vianočná besiedka, maškarný ples, Deň detí a hľadanie pokladu sv. Gorazda.

Na všetkých sa už veľmi tešíme!

A ešte informácia pre rodičov:

Prosíme Vás, ak máte záujem prihlásiť svoje deti na krúžky, dajte nám vedieť buď telefonicky na čísle 0949 360 830, alebo mailomrrsvgorazda@gmail.com, aby sme vedeli pripraviť pre deti všetko potrebné a Vám mohli poskytnúť bližšie informácie. Ďakujeme!

Komentáre

Celkom 0 kometárov

 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?